Güvenli Alışveriş
0(534) 589 19 63

0(332)233 44 46
12.500₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Satışlarımız Toptandır
Sepetim
(0)
0.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Ara

Teslimat ve iade

İptal, İade ve Değişim Koşulları


Ürün iade istekleri 23/02/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 31 inci ve bu Kanuna 4822 sayılı Kanunla eklenen 9/A maddeleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

hunerisonline.com aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanızın ön yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup Ürünleri Göndermiş Olduğumuz Kargo firması ile iade yapabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir. size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Ayrıca Tüm ürünlerinin , orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İadeniz hunerisonline.com ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve hunerisonline.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden hunerisonline.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0332 233 44 46 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Yardım Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 Not: Özel sipariş ile getirilen ürünlerin iadesi yoktur, örnek markalar Blum, Starax, Huzur, Tesay stor.

DEĞİŞİM YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

İadeniz hunerisonline.com ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır. İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı tutardaki siparişlerde hiçbir kargo ücreti ödenmemektedir. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde fazlalık bölümü havale,visa olarak ödeyebilirsiniz.Eğer fazlalığı Kapıda Ödemek İsterseniz

kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.
 

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

hunerisonline.com'dan kaynaklanan , yanlış ürün , Hatalı Ürün ve Parçalanmış v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de hunerisonline.com müşteri Hizmetleri 0332 233 44 46 ile temasa geçerek iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.