Güvenli Alışveriş
0538 441 44 11
0534 589 19 63
0332 233 44 46
1.000₺ Ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Nakliye.
Sepetim
0
0.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Ara

Güvenli Ödeme Politikasi

3D güvenli ödeme politikası nedir?

Siz değerli müşterilerimizin veri gizliliği bizim için önemlidir. Sipariş esnasında kredi kartı bilgileri girilen ekranlarımızda kesinlikle 3D modeli ile kredi kartı çekimleriniz güvenli bir ortamda yapılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz 2048 bit SSL sertifikası algoritması ile şifrelenerek üçüncü şahısların kredi kartı bilgilierinize erişmeleri engellenmekte ve websitemizde güvenli alışveriş yapmanız sağlanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra da hiç bir şekilde veritabanlarımızda tutulmamaktadır bu sayede kredi kartı bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

3D güvenli ödeme sistemi ve avantajları nelerdir?

3D yani şifreli ödeme, elektronik ortamda yapılan kart işlemlerinin güvenliğinin artırılması için Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. 

Bu sistem sayesinde hem üye işyerleri hem de kart sahipleri kart sahteciliğine karşı güvence altına alınmış olurlar. 3D ile ödeme sırasında banka, kart sahibinden cep telefonuna gönderlmiş olan cep şifresini isteyerek kimlik bilgileri doğrulaması yapar. Böylece sistem, şifreyi bilmeyen kişilerin yani yetkisiz kişilerin işlem yapmasını engellenmiş olur.